Jste zde

Domů

Odkazy související se Zakynthosem

Pláž Navajo

Máme zájem o spolupráci [1] s kvalitními weby o Zakynthosu, řeckých ostrovech, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Pokud vás zajímá dovolená na Zakynthosu, určitě se podívejte na nabídku last minute zájezdů na Zakynthos od českých cestovních kanceláří.

Diskusní fórum cestovatelky.cz má sekci zaměřenou na Zakynthos. Ta je rozebírána v rámci diskuse o Řecku, ke kterému Zakynthos politicky patří.

Pokud se během vaší dovolené v Řecku nechystáte jen lenošit na pláži, vydejte se na některý z poznávacích zájezdů do Řecka na webu e-cesty.cz, který se na poznávací zájezdy specializuje.

Last minute zájezdy Zakynthos včetně údaje o částce, kterou můžete nákupem zájezdu se slevou na poslední chvíli ušetřit, najdete spolu s dalšími informacemi na webu e-zajezdy.cz. Ten je zaměřen na zájezdy českých cestovních kanceláří a samozřejmě zde nechybí ani žádané last minute zájezdy.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Zakynthos na FB

Zakynthos

20.06.2018 - 01:00

KlarværNordøst, Flau vind, 0.9 m/s23°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.9 hPa

Předpověď počasí na yr.no.